- EC4BU-48D15T
EC4BU-48D15T
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 10W - Dual Output - 36-75 VDC Input - ±15 VDC Output - ±0.333A - Through Hole - Remote On/Off
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description