- EC4A12M-E
EC4A12M-E
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 6W - 18-36 VDC Input - 12 VDC Output - 500mA - 500 VDC Isolation - Encapsulated - Copper DIP Packag ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description
Isolated DC/DC Converter - 6W - 18-36 VDC Input - 12 VDC Output - 500mA - 500 VDC Isolation - Encapsulated - Copper DIP Package