- EC3SB-24S15S
EC3SB-24S15S
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 15W - 18-36 VDC Input - 15 VDC Output - 1A - 1.5 kVDC Isolation - Remote On/Off - Encapsulated - SM ...
Description
Isolated DC/DC Converter - 15W - 18-36 VDC Input - 15 VDC Output - 1A - 1.5 kVDC Isolation - Remote On/Off - Encapsulated - SMD