- EC3SA-48D15
EC3SA-48D15
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 3W - Dual Output - 36-75 VDC Input - ±15 VDC Output - ±100mA - Encapsulated - SIP Package
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description