- EC2SBW-48S12
EC2SBW-48S12
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 10W - 18-75 VDC Input - 12 VDC Output - 0.835A - Encapsulated - Through Hole - On/Off Pos Logic
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description