- EC2SBW-24S12N
EC2SBW-24S12N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 10W - 9-36 VDC Input - 12 VDC Output - 0.835A - Encapsulated - Through Hole - On/Off Neg Logic
Description