- EC2SA-05D15N
EC2SA-05D15N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 2W - Dual Output - 4.5-9 VDC Input - ±15 VDC Output - ±67mA - 1.5kVDC Isolation - Under Voltage Pro ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Description
Isolated DC/DC Converter - 2W - Dual Output - 4.5-9 VDC Input - ±15 VDC Output - ±67mA - 1.5kVDC Isolation - Under Voltage Protect - Remote On/Off - 8-Pin SIP