- EC1SA12NS
EC1SA12NS
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 1W - Unregulated - 10.8-13.2 VDC Input - 12 VDC Output - 0.084A - SMD Package
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description