CQE50W-24S24-CM
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 50W - 9-36 VDC Input - 24 VDC Output - 2.08A - Quarter Brick w/Heatsink - Chassis Mount - On/Off Po ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC-DC Converter - 50W - 9-36 VDC Input - 24 VDC Output - 2.08A - Quarter Brick w/Heatsink - Chassis Mount - On/Off Pos Logic