CQB75W8-36S48N-CMFC
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 75W - 9-75 VDC Input - 48 VDC Output - 1.56A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate - On/Off Neg ...
Description +
Isolated DC-DC Converter - 75W - 9-75 VDC Input - 48 VDC Output - 1.56A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate - On/Off Neg Logic