CQB75W8-36S15N-C
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 75W - 9-75 VDC Input - 15.0 VDC Output - 5A - PCB Mount - Encapsulated - 3.2mm Dia Mounting Holes - ...
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC-DC Converter - 75W - 9-75 VDC Input - 15.0 VDC Output - 5A - PCB Mount - Encapsulated - 3.2mm Dia Mounting Holes - On/Off Neg Logic