CQB75W8-36S15-CMFD
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 75W - 9-75 VDC Input - 15.0 VDC Output - 5A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate & Cover - On/O ...
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC-DC Converter - 75W - 9-75 VDC Input - 15.0 VDC Output - 5A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate & Cover - On/Off Pos Logic