CQB75W-24S15-C
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 75W - 9-36 VDC Input - 15.0 VDC Output - 5A - PCB Mount - Encapsulated - 3.1mm Dia Mounting Holes - ...
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC-DC Converter - 75W - 9-36 VDC Input - 15.0 VDC Output - 5A - PCB Mount - Encapsulated - 3.1mm Dia Mounting Holes - On/Off Pos Logic