- CQB75W-24S15
CQB75W-24S15
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 75W - 9-36 VDC Input - 15.0 VDC Output - 5A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/O ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Isolated DC-DC Converter - 75W - 9-36 VDC Input - 15.0 VDC Output - 5A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic