CQB75-300S48-F
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 75W - 180-450 VDC Input - 48 VDC Output - 1.56A - PCB Mount - Encapsulated - Flanged Baseplate - M3 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC-DC Converter - 75W - 180-450 VDC Input - 48 VDC Output - 1.56A - PCB Mount - Encapsulated - Flanged Baseplate - M3 Mounting Insert - On/Off Pos Logic