CQB50W8-36S24-CMFC
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 50W - 9-75 VDC Input - 24.0 VDC Output - 2.08A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate - On/Off Po ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC-DC Converter - 50W - 9-75 VDC Input - 24.0 VDC Output - 2.08A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate - On/Off Pos Logic