CQB50W8-36S15N
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 50W - 9-75 VDC Input - 15.0 VDC Output - 3.33A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - O ...
Description +
Isolated DC-DC Converter - 50W - 9-75 VDC Input - 15.0 VDC Output - 3.33A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic