CQB50W12-72S48-CMFC
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 50W - 14-160 VDC Input - 48.0 VDC Output - 1.05A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate - On/Off ...
+ see all
Accessories Notify Me
Description +
Isolated DC-DC Converter - 50W - 14-160 VDC Input - 48.0 VDC Output - 1.05A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate - On/Off Pos Logic