CQB50W12-72S24
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 50W - 14-160 VDC Input - 24.0 VDC Output - 2.1A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - ...
Description +
Isolated DC-DC Converter - 50W - 14-160 VDC Input - 24.0 VDC Output - 2.1A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic