CQB50W12-72S12N-CMFD
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 50W - 14-160 VDC Input - 12.0 VDC Output - 4.2A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate & Cover - ...
+ see all
Accessories Notify Me
Description +
Isolated DC-DC Converter - 50W - 14-160 VDC Input - 12.0 VDC Output - 4.2A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate & Cover - On/Off Neg Logic