CQB50W12-72S12N-C
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 50W - 14-160 VDC Input - 12.0 VDC Output - 4.2A - PCB Mount - Encapsulated - Clear Mounting Holes - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Isolated DC-DC Converter - 50W - 14-160 VDC Input - 12.0 VDC Output - 4.2A - PCB Mount - Encapsulated - Clear Mounting Holes - On/Off Neg Logic