CQB150W-110S3V3
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 100W - 43-160 VDC Input - 3.3 VDC Output - 30A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - O ...
Description +
Isolated DC-DC Converter - 100W - 43-160 VDC Input - 3.3 VDC Output - 30A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic