CQB150W-110S12N
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 150W - 43-160 VDC Input - 12.0 VDC Output - 12.5A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts ...
Description +
Isolated DC-DC Converter - 150W - 43-160 VDC Input - 12.0 VDC Output - 12.5A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic