- CQB150-300S28
CQB150-300S28
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 150W - 180-425 VDC Input - 28.0 VDC Output - 5.4A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts ...
Description
Isolated DC-DC Converter - 150W - 180-425 VDC Input - 28.0 VDC Output - 5.4A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic