CQB150-300S15N-CMFD
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 150W - 180-425 VDC Input - 15.0 VDC Output - 10A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate & Cover - ...
Description +
Isolated DC-DC Converter - 150W - 180-425 VDC Input - 15.0 VDC Output - 10A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate & Cover - On/Off Neg Logic