CQB100W-24S24-CM
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 100W - 9-36 VDC Input - 24 VDC Output - 4.17A - Quarter Brick w/Heatsink - Chassis Mount
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +