CQB100W-110S24-CMFC
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 100W - 43-160 VDC Input - 24.0 VDC Output - 4.2A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate - On/Off ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC-DC Converter - 100W - 43-160 VDC Input - 24.0 VDC Output - 4.2A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate - On/Off Pos Logic