CQB100W-110S15N
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 100W - 43-160 VDC Input - 15.0 VDC Output - 6.7A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Isolated DC-DC Converter - 100W - 43-160 VDC Input - 15.0 VDC Output - 6.7A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic