CQB100W-110S05-CMFC
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 100W - 43-160 VDC Input - 5.0 VDC Output - 20A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate - On/Off Po ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC-DC Converter - 100W - 43-160 VDC Input - 5.0 VDC Output - 20A - Open Frame - Chassis Mount - Baseplate - On/Off Pos Logic