CQB100-110S05N
Cincon Electronics
Isolated DC-DC Converter - 100W - 66-160 VDC Input - 5 VDC Output - 20A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/ ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC-DC Converter - 100W - 66-160 VDC Input - 5 VDC Output - 20A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic