CHE100W-48S15
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 100W - 18-75 VDC Input - 15VDC Output - 6.7A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/ ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Isolated DC/DC Converter - 100W - 18-75 VDC Input - 15VDC Output - 6.7A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic