CHB75W-24S33-DIN
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 49.5W - 9-36 VDC Input - 3.3VDC Output - 15A - Half Brick w/Heatsink - DIN Rail
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +