- CHB75-48S33
CHB75-48S33
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 49.5W - 36-49.5 VDC Input - 3.3 VDC Output - 15A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - ...
Description
Isolated DC/DC Converter - 49.5W - 36-49.5 VDC Input - 3.3 VDC Output - 15A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic