- CHB75-24S12N
CHB75-24S12N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 75W - 18-36 VDC Input - 12 VDC Output - 6.25A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Isolated DC/DC Converter - 75W - 18-36 VDC Input - 12 VDC Output - 6.25A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic