CHB50W-48S24N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 50W - 18-75 VDC Input - 24 VDC Output - 2.08A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On ...
Description +
Isolated DC/DC Converter - 50W - 18-75 VDC Input - 24 VDC Output - 2.08A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic