- CHB50W-48S12
CHB50W-48S12
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 50W - 18-75 VDC Input - 12 VDC Output - 4.16A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Isolated DC/DC Converter - 50W - 18-75 VDC Input - 12 VDC Output - 4.16A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic