- CHB50W-24S33
CHB50W-24S33
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 50W - 9-36 VDC Input - 3.3 VDC Output - 10A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/O ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Isolated DC/DC Converter - 50W - 9-36 VDC Input - 3.3 VDC Output - 10A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic