- CHB50-24S05
CHB50-24S05
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 50W - 18-36 VDC Input - 5 VDC Output - 10A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Of ...
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Isolated DC/DC Converter - 50W - 18-36 VDC Input - 5 VDC Output - 10A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic