- CHB50-12S33
CHB50-12S33
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 33W - 9-18 VDC Input - 3.3 VDC Output - 10A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/O ...
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Isolated DC/DC Converter - 33W - 9-18 VDC Input - 3.3 VDC Output - 10A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic