CHB350-48S24-C
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 350W - 36-75 VDC Input - 24VDC Output - 14.6A - PCB Mount - Encapsulated - Clear Mounting Holes - O ...
+ see all
Accessories Notify Me
Description +
Isolated DC/DC Converter - 350W - 36-75 VDC Input - 24VDC Output - 14.6A - PCB Mount - Encapsulated - Clear Mounting Holes - On/Off Pos Logic