CHB350-48S12N-I
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 350W - 36-75 VDC Input - 12VDC Output - 29.2A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On ...
+ see all
Accessories Notify Me
Description +
Isolated DC/DC Converter - 350W - 36-75 VDC Input - 12VDC Output - 29.2A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic