CHB300W-48S05
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 300W - 18-75 VDC Input - 5VDC Output - 60A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Of ...
Description +
Isolated DC/DC Converter - 300W - 18-75 VDC Input - 5VDC Output - 60A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic