CHB300W-24S28-C
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 300W - 9-36 VDC Input - 28VDC Output - 10.7A - PCB Mount - Encapsulated - Clear Mounting Holes - On ...
+ see all
Accessories Notify Me
Description +
Isolated DC/DC Converter - 300W - 9-36 VDC Input - 28VDC Output - 10.7A - PCB Mount - Encapsulated - Clear Mounting Holes - On/Off Pos Logic