CHB300W-24S05N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 300W - 9-36 VDC Input - 5VDC Output - 60A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off ...
Description +
Isolated DC/DC Converter - 300W - 9-36 VDC Input - 5VDC Output - 60A - PCB Mount - Encapsulated - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic