CHB300W-110S12-C
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 300W - 43-160 VDC Input - 12 VDC Output - 25A - PCB Mount - Clear Mounting Holes - On/Off Pos Logic
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +