CHB200W-48S3V3N
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 165W - 18-75 VDC Input - 3.3 VDC Output - 50A - PCB Mount - M3 Mounting Inserts - On/Off Neg Logic
+ see all
Accessories Notify Me
Description +