CHB200W-48S05
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 200W - 18-75 VDC Input - 5 VDC Output - 40A - PCB Mount - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic
+ see all
Accessories Notify Me
Description +