CHB200W12-72S12
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 200W - 14-160 VDC Input - 12 VDC Output - 16.7A - PCB Mount - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logi ...
+ see all
Accessories Notify Me
Description +
Isolated DC/DC Converter - 200W - 14-160 VDC Input - 12 VDC Output - 16.7A - PCB Mount - M3 Mounting Inserts - On/Off Pos Logic