CHB150W-24S24-C
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 150W - 9-36 VDC Input - 24 VDC Output - 6.5A - Clear Mounting Holes
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +