- CHB150-48S12
CHB150-48S12
Cincon Electronics
Isolated DC/DC Converter - 150W - 36-75 VDC Input - 12 VDC Output - 12.5A - M3 Mounting Inserts
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description